Uitslag B-klasse

Beker uitslag B-klasse 2019-2020

print2

Als team 1 onderstreept en groen is kunt U details van de wedstrijd opvragen!

Teams groep A

TeamwedStand
BV Oost 5 4 145
BvB 4 3 111
B.C.A.H. 5 3 107
Paschalis 6 3 106
SWWZ 2 3 99

Wedstrijden groep A

DagDatumTeam 1Team2 pntpntctcu
Vr 16-08-2019 B.C.A.H. 5 BV Oost 53737
Vr 16-08-2019 BvB 4 SWWZ 24029
Paschalis 6 vrij
Di 20-08-2019 SWWZ 2 Paschalis 63734
Wo 21-08-2019 BV Oost 5 BvB 43436
B.C.A.H. 5 vrij
Wo 11-12-2019 Paschalis 6 BV Oost 53338
Vr 20-12-2019 BvB 4 B.C.A.H. 53537
SWWZ 2 vrij
Ma 16-12-2019 B.C.A.H. 5 Paschalis 63339
Wo 18-12-2019 BV Oost 5 SWWZ 23633
BvB 4 vrij
Ma 20-04-2020 SWWZ 2 B.C.A.H. 500
Wo 22-04-2020 Paschalis 6 BvB 400
BV Oost 5 vrij

Teams groep B

TeamwedStand
Waayershof 1 4 126
Soos'82 3 3 109
Kloosterhof 2 3 104
B.C.A.H. 6 3 100
Paschalis 5 3 99

Wedstrijden groep B

DagDatumTeam 1Team2 pntpntctcu
Di 13-08-2019 Waayershof 1 Kloosterhof 23035
Vr 16-08-2019 Paschalis 5 B.C.A.H. 62737
Soos'82 3 vrij
Wo 21-08-2019 Soos'82 3 Paschalis 53732
Do 22-08-2019 B.C.A.H. 6 Waayershof 13532
Kloosterhof 2 vrij
Di 10-12-2019 Waayershof 1 Soos'82 33331
Vr 13-12-2019 Kloosterhof 2 B.C.A.H. 63928
Paschalis 5 vrij
Wo 18-12-2019 Soos'82 3 Kloosterhof 24130
Vr 20-12-2019 Paschalis 5 Waayershof 14031
B.C.A.H. 6 vrij
Do 23-04-2020 B.C.A.H. 6 Soos'82 300
Vr 24-04-2020 Kloosterhof 2 Paschalis 500
Waayershof 1 vrij

Teams groep C

TeamwedStand
BV Oost 4 4 147
Oase 2 3 111
BV de Mijlpaal 1 3 103
Weer Mis 1 3 100
B.C.A.H. 4 3 94

Wedstrijden groep C

DagDatumTeam 1Team2 pntpntctcu
Di 13-08-2019 BV Oost 4 BV de Mijlpaal 14324
Vr 16-08-2019 Oase 2 Weer Mis 13733
B.C.A.H. 4 vrij
Di 20-08-2019 B.C.A.H. 4 Oase 22736
Do 22-08-2019 Weer Mis 1 BV Oost 43137
BV de Mijlpaal 1 vrij
Di 10-12-2019 BV Oost 4 B.C.A.H. 43629
Di 10-12-2019 BV de Mijlpaal 1 Weer Mis 13936
Oase 2 vrij
Di 17-12-2019 B.C.A.H. 4 BV de Mijlpaal 13840
Vr 17-01-2020 Oase 2 BV Oost 43831
Weer Mis 1 vrij
Di 21-04-2020 BV de Mijlpaal 1 Oase 200
Do 23-04-2020 Weer Mis 1 B.C.A.H. 400
BV Oost 4 vrij

Finales

DagDatumTeam 1Team2 pntpntctcu

Uitleg finale B-klasse
Datum   W  
week 27 april / 1 mei 1/4 finale 1 winnaar groep A- 3de plaats *)
week 27 april / 1 mei 1/4 finale 2  winnaar groep B- 3de plaats *)
week 27 april / 1 mei 1/4 finale 3  2de  groep B- 2de Groep C
week 27 april / 1 mei 1/4 finale 4  2de  groep A- Winnaar Groep C
week 3 mei / 7 mei 1/2 finale A Winnaar wedstrijd 1 -winnaar wedstrijd 2
week 3 mei / 7 mei 1/2 finale B Winnaar wedstrijd 3 -winnaar wedstrijd 4
vr 8 mei finale   Winnaar wedstrijd A -winnaar wedstrijd B

Wie er uit of thuis speelt wordt later bepaald zodra de datum van de wedstrijd bekend is.

Bonuspunten worden ook in de beker toegekend.

*) De twee beste nr.3 uit de groepen spelen de 1/4 finale. Dit zijn de teams met het hoogste uitkomst behaalde caramboles gedeelt door te maken caramboles van alle spelers.

De finale wedstrijden worden ingevuld zodra deze bekend zijn

    In de kolom ct,cu zijn correctie punten vermeld voor resp thuis en uit team.